Zwroty i reklamacje

Zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem, Klient ma prawo w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki dokonać jego zwrotu bez podania przyczyny.

1. Klient w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki ma prawo odesłać produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu zawierającym dane osobowe oraz numer konta na który zostanie dokonany zwrot na kwotę wartości oddanych produktów.

Adres do zwrotów:
ZWROT Manufaktura Dekoracji „Ami Aui”, Natalia Tutkowska
Wyzwolenia 7
83-110 Tczew

Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania, musi być zapakowany w oryginalne i nieuszkodzone opakowanie.
Po otrzymaniu przesyłki zwrotnej i sprawdzeniu jej stanu, w ciągu 7 dni roboczych zostanie dokonany zwrot pieniędzy na konto bankowe wskazane przez Klienta.
Zwrot dotyczy wyłącznie ceny zwracanego produktu i nie uwzględnia kosztu transportu.
Możliwość zwrotu nie przysługuje przy zakupie produktów spersonalizowanych oraz przygotowanych na specjalne zamówienie.


Reklamacje

1. W przypadku, gdy towar okaże się niezgodny z zamówieniem lub wadliwy, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. W tym celu należy przesłać informację drogą elektroniczną na adres email: shop@amiaui.pl lub w formie papierowej na adres:
Manufaktura Dekoracji „Ami Aui”, Natalia Tutkowska, Wyzwolenia 7, 83-110 Tczew.
2. Prawidłowo przesłana reklamacja powinna zawierać dane kontaktowe, numer zamówienia, datę zakupu, opis wady.
3. Sprzedający w ciągu 14 dni roboczych rozpatrzy reklamację, wynik i sposób rozstrzygnięcia reklamacji zostanie przesłany drogą elektroniczną.
Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszt przesyłki zwrotnej reklamowanego towaru zostanie Klientowi zwrócony.

Przy odbiorze przesyłki, Klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy paczka nie posiada żadnych uszkodzeń powstałych podczas transportu. Opakowanie nie może być wgniecione lub otwarte. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona należy spisać protokół reklamacyjny. W protokole prosimy zaznaczyć, że karton zewnętrzny jest uszkodzony. Spisanie protokołu w obecności kuriera uprawnia do zgłoszenia reklamacji z powodu braków lub uszkodzenia przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl